nasze sklepy

W naszych sklepach znajdą Państwo szeroki wybór biżuterii z bursztynu i biżuterii srebrnej z bursztynem. Doświadczenie jakie zdobyliśmy prowadząc przez wiele lat własną pracownię bursztynniczą jest gwarantem wysokiej jakości wykonania i niepowtarzalności wzornictwa naszych wyrobów. U nas mogą Państwo nie tylko kupić coś gustownego, ale także zlecić wykonanie biżuterii według własnego projektu. • AMBER-RING - salon jubilerski

  Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu w Warszawie przy ul.Długiej 8/14. Oprócz sprzedaży biżuterii i pamiątek wykonanych z bursztynu prowadzimy w niej również punkt usług jubilerskich. Jeśli maja Państwo w swojej kolekcji starą biżuterię srebrną lub bursztynową, która wymaga naprawy lub renowacji, możemy się tego podjąć.

  Sklep czynny jest codziennie w godz. 10-18

  Więcej informacji na stronie: amber-ring.pl

 • AMBER-RING - salon jubilerski i Muzeum Bursztynu

  Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu i muzeum w Warszawie przy Rynku Starego Miasta 4/6. To największy w Warszawie sklep z biżuterią bursztynową co gwarantuje Państwu szeroki wybór wzornictwa i stwarza optymalne szanse na udane zakupy. Oprócz biżuterii można kupić tu również unikalne pamiątki związane tematycznie z bursztynem i Warszawą, a także klasyczne pamiątki turystyczne z polskimi motywami.

  Sklep czynny jest codziennie. Od poniedziałku do piątku w godz. 11-19, a w soboty i niedziele 10-20

  Więcej informacji na stronie: amber-ring.pl

  Zobacz wnętrze sklepu: wirtualny spacerpowrót