nasze sklepy

W naszych sklepach znajdą Państwo szeroki wybór biżuterii z bursztynu i biżuterii srebrnej z bursztynem. Doświadczenie jakie zdobyliśmy prowadząc przez wiele lat własną pracownię bursztynniczą jest gwarantem wysokiej jakości wykonania i niepowtarzalności wzornictwa naszych wyrobów. U nas mogą Państwo nie tylko kupić coś gustownego, ale także zlecić wykonanie biżuterii według własnego projektu. • Galeria Bursztynek

  Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej galerii w Warszawie przy ul.Długiej 8/14. Oprócz sprzedaży biżuterii i pamiątek wykonanych z bursztynu prowadzimy w niej również punkt usług jubilerskich. Jeśli maja Państwo w swojej kolekcji starą biżuterię srebrną lub bursztynową, która wymaga naprawy lub renowacji, możemy się tego podjąć.

  Sklep czynny jest codziennie w godz. 10-18

  Więcej informacji na stronie:-->www.bursztynek.co

 • Bursztynek - sklep i muzeum

  Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej galerii w Warszawie przy Rynku Starego Miasta 4/6. To największy w Warszawie sklep z biżuterią bursztynową co gwarantuje Państwu szeroki wybór wzornictwa i stwarza optymalne szanse na udane zakupy. Oprócz biżuterii można kupić tu również unikalne pamiątki związane tematycznie z bursztynem i Warszawą, a także klasyczne pamiątki turystyczne z polskimi motywami.

  Sklep czynny jest codziennie w godz. 10-20

  Zobacz wnętrze sklepu:-->wirtualny spacerpowrót